Licznik odwiedzin

Aktualnie online: 1
Dzisiaj: 5
W sumie: 93869

Uroczyste otwarcie Klubu Senior+

W czwartek, 31 stycznia odbyło się uroczyste otwarcie Klubu Seniora+ w Węgorzewie z udziałem kilkudziesięciu osób: uczestników Klubu Senior+ oraz zaproszonych gości – przedstawicieli władz samorządowych, instytucji i organizacji.

W części oficjalnej po przemówieniach Burmistrza Węgorzewa Krzysztofa Kołaszewskiego oraz Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Węgorzewie Doroty Giczewskiej nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi i poświęcenie obiektu, który już wkrótce będzie służyć seniorom z naszej gminy. Następnie przyszedł czas na wystąpienia zaproszonych gości po których odbyła się część artystyczna, która wprawiła uczestników w dobry humor, czyli występy dzieci ze Świetlicy Socjoterapeutycznej „Dom” i seniorek z Buder oraz skecze kabaretowe przygotowane przez seniorów z Węgorzewa.

Ideą powstania Klubu Seniora jest integracja, wsparcie i aktywizacja osób starszych. Oferta Klubu skierowana jest do osób w wieku powyżej 60 lat, nieaktywnych zawodowo, mieszkańców gminy Węgorzewo, którzy pragną żyć w sposób twórczy i aktywny, chcą pomóc sobie lub innym. Klub stwarza seniorom możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań, a także spędzenia czasu w miłym towarzystwie. Korzystanie z oferty Klubu Senior+ będzie bezpłatne.

Uroczyste otwarcie Klubu Senior+ (31 stycznia 2020 r.)

Miejsko-Gminny
Ośrodek Pomocy
Społecznej
w Węgorzewie

ul. Zamkowa 4
11-600 Węgorzewo


tel. 87 427 03 90
fax 87 427 03 94
ops@mgopswegorzewo.pl