Licznik odwiedzin

Aktualnie online: 1
Dzisiaj: 5
W sumie: 93869

Spotkanie organizacyjne „Klubu Senior+”

W dniu 3 lutego 2020 r. odbyło się pierwsze organizacyjne spotkanie członków „Klubu Senior+”. W spotkaniu uczestniczyło 25 seniorów. Obecna była również Pani Dorota Giczewska Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Węgorzewie. Pani Dorota Giczewska przywitała wszystkich obecnych, przedstawiła obowiązujące w Klubie zasady oraz poprosiła obecnych seniorów o wyrażenie swoich oczekiwań dotyczących uczestnictwa w Klubie. Członkowie „Klubu Senior+” zostali poinformowani, że spotkania w Klubie będą odbywały się w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach od 11.00 do 14.00.

Seniorzy zadeklarowali chęć udziału w zajęciach kulinarnych, zajęciach w grupie kabaretowej, teatralnej, śpiewaczej, zajęciach rękodzieła, plastycznych i gimnastycznych, w zwiedzaniu – wycieczki, w wyjazdach do teatru, na basen oraz spotkaniach z ciekawymi ludźmi. Powstał również pomysł utworzenia stolika interaktywnego, gdzie członkowie klubu będą mogli spędzać czas przy grach planszowych. W następnej kolejności zostały wyłonione grupy m.in. kulinarna, rękodzieła, plastyczna, kabaretowo-teatralna, które w pierwszych dniach działalności Klubu będą prowadzone przez jego członków.

Pierwsze spotkanie „Klubu Senior+” przebiegło w miłej atmosferze. W trakcie dyskusji członkowie zostali poczęstowani ciastem domowego wypieku i herbatą. Członkowie Klubu zadeklarowali swój udział w kolejnych spotkaniach w wyznaczonych terminach.

W dniu, w którym miało miejsce pierwsze spotkanie „Klubu Senior+” wizytę klubowiczom złożyli Burmistrz Pan Krzysztof Kołaszewski wraz z Zastępcą Burmistrza Panią Lidią Czerniewicz.

Miejsko-Gminny
Ośrodek Pomocy
Społecznej
w Węgorzewie

ul. Zamkowa 4
11-600 Węgorzewo


tel. 87 427 03 90
fax 87 427 03 94
ops@mgopswegorzewo.pl