Licznik odwiedzin

Aktualnie online: 1
Dzisiaj: 0
W sumie: 126033

Podziękowania dla Szkoły Podstawowej w Perłach oraz Przedszkola nr 1 im. Kubusia Puchatka

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Węgorzewie składa serdeczne podziękowania Szkole Podstawowej w Perłach oraz Przedszkolu nr 1 im. Kubusia Puchatka w Węgorzewie za przekazanie świątecznych paczek, które trafiły do samotnych i potrzebujących seniorów z terenu gminy Węgorzewo.

W czasie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia ten miły gest sprawił, że na twarzy obdarowanych seniorów pojawił się uśmiech. Seniorzy byli przeszczęśliwi odbierając prezenty i wdzięczni za tak hojne i duże podarunki, które przerosły ich oczekiwania. Nie kryjąc wzruszenia serdecznie dziękowali za produkty, które pomogą odciążyć ich domowy budżet. Prezenty od darczyńców sprawiły, że samotni seniorzy poczuli ogromną radość, optymizm oraz świadomość, że w tym szczególnym czasie są osoby, które o nich pamiętają i starają się, żeby nieczuli się sami w święta.

Cieszymy się, że wśród naszej społeczności nie brakuje ludzi o dobrych sercach pełnych empatii na drugiego człowieka. Przekazane dary traktujemy jako wyraz Waszej dobroci, wrażliwości i chęci niesienia pomocy potrzebującym za co w imieniu ofiarowanych seniorów serdecznie dziękujemy.

Paczki dla seniorów (grudzień 2021 r.)

Miejsko-Gminny
Ośrodek Pomocy
Społecznej
w Węgorzewie

ul. Zamkowa 4
11-600 Węgorzewo


tel. 87 427 03 90
fax 87 427 03 94
ops@mgopswegorzewo.pl