Licznik odwiedzin

Aktualnie online: 1
Dzisiaj: 10
W sumie: 75278

Warsztaty terapeutyczne w Centrum Aktywnego Wypoczynku Gwarek w Pięknej Górze

W dniu 26 września 2019 r. dzieci ze Świetlicy Socjoterapeutycznej „Dom” i Ogniska Wychowawczego „Przyjazny Kącik” pod opieką wychowawców brały udział w kolejnych wyjazdowych warsztatach terapeutycznych do Centrum Aktywnego Wypoczynku Gwarek w Pięknej Górze. Wyjazd zorganizowany został w ramach projektu „Pełni mocy-przeciw przemocy II” realizowanego przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Węgorzewie ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie” i wkładu własnego gminy Węgorzewo.

Podczas wyjazdu dzieci uczestniczyły w warsztatach z psychologiem i warsztatach integracyjnych. Zajęcia miały na celu przede wszystkim integrację grupy oraz poznanie swoich rówieśników.

Uczestnicy wyjazdu wzięli również udział w rozgrywce wielką piłką nożną Bubble football oraz tworzyli ekologiczne, spersonalizowane torby.

Pełny wrażeń pobyt w Gwarku zakończył się wspólnym posiłkiem, podczas którego dzieci mogły podzielić się wrażeniami ze wspólnej zabawy.

Warsztaty terapeutyczne w Centrum Aktywnego Wypoczynku Gwarek w Pięknej Górze (26 września 2019 r.)

Miejsko-Gminny
Ośrodek Pomocy
Społecznej
w Węgorzewie

ul. Zamkowa 4
11-600 Węgorzewo


tel. 87 427 03 90
fax 87 427 03 94
ops@mgopswegorzewo.pl