Licznik odwiedzin

Aktualnie online: 1
Dzisiaj: 42
W sumie: 86980

Spotkanie Integracyjne uczestników Klubu Integracji Społecznej na Łowisku Wędkarskim Danuty i Bogdana Maczugi w Sobiechach

W ramach projektu pn. „Utworzenie Klubu Integracji Społecznej w Węgorzewie” w poniedziałek 01 lipca 2019 r. zorganizowano spotkanie integracyjne dla uczestników III edycji KIS. W spotkaniu uczestniczyło 9 osób dorosłych i 3 dzieci w wieku od 5 lat do 15 lat.
W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Węgorzewie pani Katarzyna Łoszczyk (główna księgowa) oraz pani Anna Karpińska (pracownik socjalny) oraz z ramienia Związku Stowarzyszeń LGD9 pani Barbara Dawcewicz (koordynator projektu) i pani Beata Bartnik (kierownik KIS).

Na początku nastąpiło powitanie wszystkich uczestników spotkania przez Właściciela, zapoznanie gości z historią i działalnością prowadzonym na łowisku oraz jego ofertą turystyczną i rekreacyjną; wzajemne przedstawienie się uczestników projektu i członków ich rodzin uczestniczących w potkaniu. Następnie Uczestnicy zostali oprowadzeni po łowisku wędkarskim oraz zapoznali się z technikami wędkowania przekazanymi przez właściciela.

Po przerwie obiadowej odbyły się warsztaty artystyczne malowania na płótnie przeprowadzone przez panią Romanę Waszak z Pracowni Skiroławki. Prace, które powstały podczas warsztatów Uczestnicy projektu przekazali na tworzoną przez Pracownię wystawę. Osoby, które nie zdecydowały się na udział w warsztatach miały możliwość aktywnego spędzenia czasu próbując swoich sił w wędkowaniu.

Spotkanie Integracyjne uczestników Klubu Integracji Społecznej na Łowisku Wędkarskim Danuty i Bogdana Maczugi w Sobiechach (1 lipca 2019 r.)

Miejsko-Gminny
Ośrodek Pomocy
Społecznej
w Węgorzewie

ul. Zamkowa 4
11-600 Węgorzewo


tel. 87 427 03 90
fax 87 427 03 94
ops@mgopswegorzewo.pl